لامپ هالو کاتد 2 اینچ پرکین المر 9 پین بدون کد spectrolamps

مشخصات محصول:
نام لامپ هالو کاتد لامپ هالو کاتد 2 اینچ پرکین المر 9 پین بدون کد spectrolamps
مدل لامپ هالو کاتد 2 اینچ پرکین المر 9 پین بدون کد
برند لامپ هالو کاتد spectrolamps
کاربرد Perkin Elmer 9 ، پین اتصالات Atomic Absorption Instruments
کدینگ بدون کد
تعداد پین 9.0
کشور سازنده استرالیا

لامپ هالو کاتد 2 اینچ پرکین المر 9 پین بدون کد spectrolamps

لامپ های هالو کاتد عمدتا در ابزار های طیف سنجی جذب اتمی (AAS) استفاده می شوند . این شرکت , لامپ هایی را که جهت رسیدن الزامات منبع خطی طیفی , عرض خطی باریک برای حداکثر حساسیت شیمیایی و خطی بودن , حذف افزایش شدت در نتیجه جریان توصیه شده در نرخ پایین S/N , نیاز می باشند را ارائه می دهد .
این شرکت لامپ های هالو کاتد را جهت تناسب جذب اتمی اسپکترومتر ها برای تمام تولید کنندگان اصلی که شامل لامپ های استاندارد تک و دو المنتی 1.5 اینچی / 37 میلیمتری بدون کد , لامپ های دیتا کدینگ 2 انچی / 51 میلیمتری برای Agilent/Varian , ترمو فیشر و لامپ های 2 اینچی / 51 میلیمتری برای تجهیزات Perkin Elmer , عرضه می کند .
لامپ های این برند تماما ضمانت شده می باشند و هر لامپ به طور جداگانه جهت اطمینان از عملکرد مطلوب در ابزار مورد نظر , آزمایش می شود . کنترل کیفیت دقیق , تضمین می کند که تمام لامپ ها دارای استاندارد بالایی برای ثبات , شدت و خلوص طیفی می باشند . Spectrolamps با بیش از دو دهه تولید ، توسعه ، لامپ های طیفی با کیفیت بالا و نازلترین قیمت را در بازار جهانی به فروش می رساند.
Spectrolamps لامپ های جایگزین و تولید لامپ براساس مشخصات درخواستی مصرف کننده را در صورت امکان ارائه می نماید. تولیدات Spectrolamps شامل لامپ های زنون برای سینما و صحنه ، لامپ های دوتریم ، لامپ های هالوکاتد و طیفی می باشد. مشتریان همیشگی در سراسر استرالیا و جهان ، نیاز های خود برای پروژه های تحقیقاتی علمی، مدارس، دانشگاه ها، آزمایشگاه ها، خدمات پزشکی و دندانپزشکی خود را از Spectrolampsتامین می نمایند . Spectrolamps همچنین محصولات UV را به صنایع مختلف تولیدی مانند سازنده های بردهای مدار چاپی، قطعات الکترونیکی، سینما و تولید عرضه می نماید.
سیاست Spectrolamps برپایه مشتری مداری است و مشتریان از تولیدات ما عملکرد ، قابلیت اطمینان ، قیمت های رقابتی ، تحویل به موقع ، خدمات پس از فروش فوق العاده و حمایت را انتظار دارند و ما در برآورده نمودن رضایت مشتریان که برای ما از اهمیت بسزائی برخوردار است تلاش می نماییم . ما برای تعالی تلاش می کنیم و مفتخر هستیم تا بهترین خدمات را از ابتدا تا انتها در اختیار مشتریان خود قراردهیم.

سانترال: 02188787710