اتو سمپلر مدل TUSCAN

مشخصات محصول:
نام نمونه بردار خودکار اتو سمپلر مدل TUSCAN
مدل نمونه بردار خودکار TUSCAN
برند نمونه بردار خودکار TE
تعداد موقعیت 42
ویژگی کنترل کامل توسط نرم افزار TEIS
کشور سازنده هلند

اتو سمپلر مدل TUSCAN

اتو سمپلر AOX ستونی با 42 موقعیت
نمونه بردار ستونی TUSCAN محتویات ستون های هالوژن های آلی قابل جذب آلی / هالوژن های آلی توتال (AOX / TOX) را به طور خودکار به اتوسمپلر XPLORER ارائه می دهد . هنگامی که ستونها در TUSCAN قرار می گیرند ، نرم افزار TEIS کنترل معرفی نمونه ها را انجام می دهد . با کمک معرفی اتوسمپلر ، کنترل کامل بر سرعت احتراق نمونه و کربن وجود دارد . TUSCAN قادر به معرفی 42 ستون بدون هیچ مداخله ای است .
نصب و راه اندازی TUSCAN سریع و آسان است : نصب و تغییر محل نمونه برداری حدود 10 ثانیه ، حذف حدود 3 ثانیه طول می کشد . بدون نیاز به کالیبراسیون می باشد . اتصالات مکانیکی و اتصالات قدرت / کنترل به طور کامل یکپارچه شده است . پس از یک سینی کامل از نمونه های AOX / TOX ، فقط مقدار کمی در جایگاه باقی می ماند . به دلیل موقعیت افقی لوله کوره ، نیازی به حذف لوله احتراق از کوره داغ نیست . از بین بردن خاکستر و پشم سرامیک با تخلیه قایق باقی می ماند ، تنها حدود 1 دقیقه طول می کشد .
نرم افزار TEIS به طور کامل تمام پارامترهای نمونه را مانند اولویت نمونه ، یک یا دو ستون در یک احتراق ، تشخیص خودکار ، روش آغازگر ، تنظیم خودکار و هشدار موقعیت خالی را کنترل می کند. ISO ، EPA و DIN (به عنوان مثال ISO 9562، EPA 9020) در نرم افزار موجود است .مرتب سازی روش های مطلوب و مورد نظر نیز امکان پذیر است .
ترکیب نمونه بردار خودکار ستونی TUSCAN با سیستم آمادگی نمونه سری XPREP-A برای تجزیه و تحلیل سریع و بدون نظارت با حداقل مداخله فرد و زمان کار , ایده آل می باشد .

سانترال: 02188787710