اتو سمپلر مدل GLS

مشخصات محصول:
نام نمونه بردار خودکار اتو سمپلر مدل GLS
مدل نمونه بردار خودکار GLS
برند نمونه بردار خودکار TE
ویژگی کنترل کامل توسط نرم افزار TEIS
کشور سازنده هلند

اتو سمپلر مدل GLS

اتو سمپلر گاز و LPG
آنالیز گاز و گاز مایع اغلب به عنوان مسئله ای مشکل ساز است . روش نمونه گیری انتخاب شده و توانایی رسیدگی به انواع مختلف گاز در سطوح مختلف فشار و حالت فیزیکی چالش برانگیز است .
TE Instruments یک سیستم نمونه گیری منحصر به فرد ایجاد کرده است :
GLS ( ماژول نمونه برداری گاز و گاز مایع ) برای نمونه های گاز و گاز مایع از کپسول های گاز تحت فشار می باشند . نمونه بردار یک ترکیب کامل با احتراق عنصری XPLORER را تشکیل می دهد ، اما با توجه به صفحه لمسی ، می تواند با هر تحلیلگر احتراق دیگری نیز به عنوان یک سیستم نمونه گیری عالی مستقل ترکیب شود .
GLS ؛ نمونه های گاز تحت فشار و LPG .
دو حلقه یکپارچه ؛ یکی با حجم 10 میلی لیتر برای گاز و یکی با 100 میکرو لیتر برای گاز مایع ، استاندارد حلقه نمونه گیری برای GLS است . سایت گلاس شفاف نشان می دهد که آیا نمونه LPG معرفی شده به حلقه نمونه 100 میکرو لیتر به عنوان یک مایع وارد می شود و اطمینان حاصل می کند که مقدار هر نمونه گیری 100 میکرو لیتر است . نمونه 100 میکرو لیتر LPG قبل از ورود به تجزیه کننده احتراق عنصری Xplorer تبخیر می شود . به سادگی نمونه سیلندر تحت فشار در پورت مناسب معرفی می شود و عملکرد آنالیزور احتراق XPLORER شروع می شود .
روش آنالیز انتخاب شده در حال اجرا است و تعدادی از حلقه های نمونه از پیش تعیین شده , اجرا و تحلیل می شوند . پارامترهای مانند دمای تبخیر ، مقدار حلقه نمونه ، جریان و فشار به طور خودکار در همه زمان ها کنترل و نظارت می شوند .
ایمن ، قابل اعتماد و قدرتمند
در اکثر موارد نوع گازی که مورد بررسی قرار گیرد بسیار قابل اشتعال است و ممکن است در آزمایشگاه ایجاد خطر کند . برای اطمینان از امن ترین راه ممکن برای کنترل ، GLS به یک سنسور نشت گاز مجهز است که دائما ترکیب هوا داخل نمونه را اندازه گیری می کند . وقتی هیدروکربن ها شناسایی می شوند ، نمونه گیری فرض می کند که وضعیت خطرناکی وجود دارد و تمام فعالیت ها را قطع می کند . رابط کاربر در سیستم های نمونه گیری گاز و مانیتور XPLORER نشان می دهد که وضعیتی رخ داده است و اقدامات ایمنی مختلف اتخاذ شده است . معرفی گاز نمونه برداری به سیستم XPLORER و جریان گاز حامل متوقف می شود . پس از بازرسی و اصلاح ، دکمه بازنشانی روی صفحه لمسی باید فشرده شود تا فعالیت خود را از سر بگیرد .
قفل ایمنی
مکانیزم ایمنی اتوماتیک GLS فشار در اتصال بین سیلندر نمونه و GLS را تشخیص می دهد . هنگام تشخیص فشار طولانی ، قفل ایمنی به طور خودکار از برداشت سیلندر نمونه تحت فشار جلوگیری می کند . لحظه ای که اپراتور سیلندر را بسته است و فشار در اتصال آزاد شده است ، قفل ایمنی برای برداشتن سیلندر نمونه به طور خودکار رها می شود .
بسیار منحصر به فرد : کالیبراسیون از یک CRM واحد
GLS قادر به ایجاد یک خط کالیبراسیون از استاندارد CRM در زمانی که به آنالیزور احتراق XPLORER متصل شود , می باشد . تابع کالیبراسیون خودکار زمان را از اپراتور آزاد می کند ، درحالی که منحنی کالیبراسیون ایده آل را با استفاده از XPLORER تولید می کند . با تنظیم تعدادی از حلقه های نمونه با استفاده از یک استاندارد CRM منحصر به فرد ، یک خط کالیبراسیون ایجاد می شود . تا 100 حلقه نمونه را می توان از طریق رابط کاربری محلی یا از طریق نرم افزار TE Instruments , (TEIS) تنظیم کرد .
تشخیص فوق العاده کم
GLS قادر به پردازش نمونه های گاز مایع در همان سطح فوق العاده پایین به عنوان نمونه های مایع است : 20 ppb گوگرد / نیتروژن .
به دلیل قوانین فیزیکی قابل اجرا ، اجزای گاز معمولا نمیتوانند به عنوان سطح مایع یا گاز مایع اندازه گیری شوند . با این حال GLS کاملا قادر به انجام این نوع از نمونه ، نشان دادن حد تشخیص در ppb کم با تکرار قابل توجه است . برای جلوگیری از آلودگی متقابل ، دستگاه های GLS ویژگی های تمیز کردن و شستشو را دارد .
ایستاده
هنگامی که GLS به عنوان یک سیستم نمونه برداری مستقل استفاده می شود ، تمام گزینه ها ، به عنوان مثال روش های سفارشی ، مقدار تزریق و خالص سازی ، می تواند توسط صفحه لمسی تنظیم شود . در GLS ، فشار نمونه گاز از سیلندر به یک فشار مطلوب گاز در حلقه نمونه کاهش می یابد که توسط اپراتور دستی کنترل می شود . نمونه گاز تحت فشار در فاز مایع بوسیله یک کنترل مایع به گاز در یک حلقه گرم ، به سمت تجزیه کننده احتراق برای اکسیداسیون بدون مشکل معرفی می شود .

سانترال: 02188787710