اتو سمپلر مدل GBS

مشخصات محصول:
نام نمونه بردار خودکار اتو سمپلر مدل GBS
مدل نمونه بردار خودکار GBS
برند نمونه بردار خودکار TE
ویژگی رفع آلودگي سرنگها با عبور گاز آنها در بين هر تزريق
کشور سازنده هلند

اتو سمپلر مدل GBS

تجزیه و تحلیل گاز اغلب امری دشوار و مشکل و مشکل ساز است . روش نمونه گیری انتخاب شده و توانایی رسیدگی به انواع مختلف گاز در سطوح مختلف فشار و حالت فیزیکی چالش برانگیز است .
TE Instruments یک سیستم نمونه گیری منحصر به فرد ایجاد کرده است :
GBS ( نمونه بردار گاز ) , یک نمونه بردار خودکار برای نمونه گیری گاز از کیسه های گاز است ( به عنوان مثال کیسه TedlarTM) .
این محصول یکپارچگی کامل را با XALORER Elemental Combustion Analyzer می سازد اما می تواند با هر آنالیزور احتراق دیگری نیز به عنوان یک سیستم نمونه گیری عالی مستقل ترکیب شده و از طریق صفحه لمسی عمل کند .
GBS , نمونه های گاز اتمسفری .
در مقایسه با نمونه گیری گاز با استفاده از یک سیلندر تحت فشار ، نمونه های GBS به طور مستقیم از یک کیسه گاز وارد می شوند . در این روش نیازی به بازگرداندن فشار در حمل و نقل آسان نمونه های گرفته شده نیست . علاوه بر این ، استفاده از کیسه های گاز مقرون به صرفه است و به میزان قابل توجهی کم تر از سیلندر های فولادی یا آلومینیومی، نیاز به یک پوشش محافظ است .
سیستم های نمونه گیری گاز سابق به صورت دستی عمل می کردند ، فقط یک کیسه گاز در هر آنالیز نمونه برداری می شد . GBS می تواند تا 10 کیسه گاز را در یک زمان نمونه برداری کند و به صورت متوالی تجزیه و تحلیل کند . این امر نه تنها بهره وری بیشتری را فراهم می کند ، بلکه تضمین آلودگی کمتر و در نتیجه , نتایج قابل اطمینان تری را نیز فراهم می آورد . بنا بر کاربرد های خاص ، روش ها در نرم افزار جاسازی شده می تواند به حالت مورد نظر اپراتور سفارشی شود . GBS اپراتور کامل کنترل پارامتر را ارائه می دهد : سرعت تزریق ، ترتیب تمیز کردن و حجم تزریق به طور خودکار کنترل و در همه زمان ها نظارت می شود .
ایمن ، قابل اعتماد و قدرتمند
در اکثر موارد , نوع گازی که مورد بررسی قرارمی گیرد بسیار قابل اشتعال است و ممکن است در آزمایشگاه ایجاد خطر کند . برای اطمینان از امن ترین راه ممکن برای کنترل ، GBS به یک سنسور نشت گاز مجهز است که دائما ترکیب هوا داخل نمونه را اندازه گیری می کند . وقتی هیدروکربن ها شناسایی می شوند ، نمونه گیری فرض می کند که وضعیت خطرناکی وجود دارد و تمام فعالیت ها را قطع می کند . رابط کاربر در سیستم های نمونه گیری گاز و مانیتور XPLORER نشان می دهد که وضعیتی رخ داده است و اقدامات ایمنی مختلف اتخاذ شده است . معرفی گاز نمونه برداری به سیستم XPLORER و جریان گاز حامل متوقف می شود . پس از بازرسی و اصلاح ، دکمه بازنشانی روی صفحه لمسی باید فشرده شود تا فعالیت خود را از سر بگیرد .
کاملا منحصر به فرد : کالیبراسیون از یک CRM واحد
GBS قادر به ایجاد یک خط کالیبراسیون از استاندارد CRM در زمانی که به آنالیزور احتراق XPLORER می باشد . تابع کالیبراسیون خودکار زمان را از اپراتور آزاد می کند ، درحالی که منحنی کالیبراسیون ایده آل را با استفاده از XPLORER تولید می کند . GBS می تواند حجم های مختلف را از 10 تا 1000 میلی لیتر از یک کیسه گاز منفرد انتخاب کرده و آن ها را به طور خودکار به XPLORER معرفی کند .
تشخیص فوق العاده کم
به دلیل قوانین فیزیکی قابل اجرا، اجزای گاز معمولا نمیتوانند به عنوان سطح مایع یا گاز مایع در مقدار کم اندازه گیری شوند . با این حال GBS قادر به انجام این نوع نمونه ها به طور کامل ، نشان دادن حد تشخیص در واحد ppb کم با تکرار قابل توجه می باشد . برای جلوگیری از آلودگی متقابل ، GBS دارای ویژگی های پاک کردن و شستشو می باشد . در GBS ، سرنگ 100 میلی لیتری گاز و مسیر جریان سیستم نمونه گیری توسط گاز حامل پاکسازی می شود .

سانترال: 02188787710