اتو سمپلر مدل ARCHIE

مشخصات محصول:
نام نمونه بردار خودکار اتو سمپلر مدل ARCHIE
مدل نمونه بردار خودکار ARCHIE
برند نمونه بردار خودکار TE
عملکرد اتوماتیک
حداکثر ارتفاع ویال ( میلیمتر ) 2.0
ویژگی رفع آلودگي سرنگها با عبور گاز آنها در بين هر تزريق
کشور سازنده هلند

اتو سمپلر مدل ARCHIE

اتو سمپلر XYZ با سینی های شرایط اختیاری
ARCHIE یک نمونه بردار خودکار مایع روباتیک است که باعث افزایش بهره وری، صرفه جویی در زمان و کاهش خطاها می شود. این دستگاه با یک سرنگ انعطاف پذیر 100 میلی لیتر برای تزریق نمونه با دقت فوقالعاده به مایعات عمودی و یا ماژول معرفی جایگاه افقی در سرعت کنترل شده ، با یک آنالیزور XPLORER مناسب عمل می کند .
نمونه بردار , به طور خودکار نمونه را از موقعیت ویال اختصاص داده شده بر می دارد و آن را به ماژول معرفی , ارسال می کند . در بین آنالیز نمونه ها ، استانداردها و مخازن ، سرنگ و سوزن در یک ایستگاه سینی مخصوص شستشو و تخلیه مخصوص دوگانه , برای جلوگیری از آلودگی مستقیم , تمیز می شوند . یک خط کالیبراسیون را می توان از طریق یک استاندارد CRM از طریق عملکرد خودکار رقیق سازی ایجاد کرد . یک مثال اصلی از کار گروهی بین نمونه بردار خودکار و آنالیزور احتراق ، که اپراتور را قادر به کالیبراسیون و آنالیز یک ردیف نمونه به طور کامل بدون نظارت می کند .
ARCHIE برای کار با ویال های 2 میلی لیتر استاندارد بر روی یک یا دو سینی ویال از هر کدام از 105 موقعیت نصب می شوند . هر سینی ویال می تواند به عنوان سینی های آزمایشگاهی با دمای تحت کنترل برای خنک کننده و همچنین گرمایش مجهز شود . سیگنال قابل شنیدن ، نشانگر LED رنگی (RGB) و وضعیت دستگاه در نرم افزار TEIS ، وضعیت نمونه و پارامترهای عملکرد را نشان می دهند .

سانترال: 02188787710