آنالیزور مدل XPLORER TS

مشخصات محصول:
نام آنالیزور آنالیزور مدل XPLORER TS
مدل آنالیزور XPLORER TS
برند آنالیزور TE
کاربرد - مواد شیمیایی ( به عنوان مثال پلاستیک ، معطر ، الفین و پارافین )
- محصولات پالایشگاه (به عنوان مثال نفت خام ، نفتا ، روان کننده ، بنزین ، سوخت دیزل ، نفت سیاه )
- گازهای مایع و گاز (به عنوان مثال پنتان ، بوتان ، پروپان ، پروپیلن )
ویژگی تشخیص سریع
کشور سازنده هلند

آنالیزور مدل XPLORER TS

آنالیزور احتراق عنصری برای توتال سولفور توسط UV Fluorescence .
XPLORER TSکوچکترین آنالیزور توتال سولفور (TS) در بازار می باشد . این آنالیزور عنصری پیشرفته تجزیه و تحلیل سریع ، دقیق و قابل اعتمادی از نمونه های مایع ، LPG , گاز ، و جامد را ارائه می دهد . این محصول جهت راه حل های استاندارد شده و سفارشی را برای مطابقت با نیازهای تحلیلی فعلی ، و آینده از جمله برنامه های کاربردی پایین ppb به ppm بالا طراحی شده است . تشخیص UV-fluorescence از طریق احتراق نمونه با درجه حرارت بالا روش مرجع برای تعیین مجموع سولفور است . ردیابی نرم افزار ابزارهای عنصری (TEIS) کنترل مستقیم و صاف آنالیز خود را تضمین می کند .
پیش زمینه :
دی اکسید گوگرد یک ترکیب شیمیایی است که در فرایند های مختلف صنعتی ایجاد می شود . نفت اغلب شامل ترکیبات گوگرد است و احتراق آن ها سبب تولید دی اکسید گوگرد (SO2) می شود . اکسیداسیون بیشتر SO2 ، به طور کلی همراه با یک کاتالیزور مانند NO2 ، H2SO4 , باران اسیدی را تشکیل می دهد . این یکی از دلایلی است که سوخت ها درمورد اثرات زیست محیطی آن ها کنترل می شوند . به عنوان مثال : در اروپا ، حداکثر مجاز گوگرد در دیزل در 10 ppm تنظیم شده است .
سولفور در طی مراحل تولید پالایشگاه نقش منفی ایفا می کند :
اگر سطح باقیمانده بیش از حد باشد باعث از بین رفتن سیاره و آلودگی اتمسفر می گردد .
خطرات مسمومیت کاتالیست به دلیل وجود آن در محصولات مختلف .
کاهش میزان گوگرد برای حفاظت کاتالیزور های مبتنی بر پلاتین در عملیات ریختن نفتا حیاتی است .
سوخت های فسیلی و یا ترکیبی از سوخت های فسیلی و تقطیری , توسط کشتی ها ، شرکت های تجاری و صنعتی برای گرما ، برق و پردازش استفاده می شود . خصوصیات حیاتی برای سوخت های فسیلی از نظر غلظت و مقدار کم گوگرد برای حفاظت از محیط زیست است . در نتیجه، پالایشگاه ها باید در طول پروسه های تولید ، بر مقدار کل گوگرد در مواد اولیه نظارت و کنترل داشته باشند .

سانترال: 02188787710