آنالیزور مدل XPLORER TN/TS

مشخصات محصول:
نام آنالیزور آنالیزور مدل XPLORER TN/TS
مدل آنالیزور XPLORER TN/TS
برند آنالیزور TE
کاربرد - مواد شیمیایی ( به عنوان مثال پلاستیک ، معطر ، الفین و پارافین )
- محصولات پالایشگاه (به عنوان مثال نفت خام ، نفت ، روان کننده ، بنزین ، سوخت دیزل ، نفت سیاه )
- گازهای مایع و گاز (به عنوان مثال پنتان ، بوتان ، پروپان ، پروپیلن )
ویژگی محدودیت تشخیص بسیار پایین
کشور سازنده هلند

آنالیزور مدل XPLORER TN/TS

آنالیزور احتراق عنصری برای توتال نیتروژن با استفاده از شیمی معدنی و توتال سولفور توسط فلورسانس UV
XPLORER-NS کوچکترین آنالیزور توتال نیتروژن (TN) و توتال سولفور (TS) در بازار امروز است . این آنالیزور عنصری پیشرفته تجزیه و تحلیل سریع ، دقیق و قابل اعتمادی از نمونه های مایع ، LPG , گاز ، و جامد را ارائه می دهد . این محصول جهت راه حل های استاندارد شده و سفارشی را برای مطابقت با نیازهای تحلیلی فعلی ، و آینده از جمله برنامه های کاربردی پایین ppb به ppm بالا طراحی شده است .
XPLORER NS اندازه گیری های نیتروژن و گوگرد را همزمان انجام می دهد . اطلاعات ارزشمند در مورد یک نمونه که حاوی هر دو عنصر است در طول یک آنالیز ایجاد می شود . با محدودیت پایین تشخیص می دهد, اندازه گیری غلظت در سطح ppb امکان پذیر می باشد . تشخیص با استفاده از روش های شیمیایی و فلورسانس UV با احتراق نمونه در دمای بالا ، روش های مرجع برای تعیین توتال نیتروژن و توتال سولفور می باشد . تجزیه و تحلیل جداگانه توتال نیتروژن یا توتال سولفور را می توان با XPLORER-N یا XPLORER-S انجام داد .
پیش زمینه :
تنظیم کننده های بدنه در سراسر جهان , میزان مجاز بسیار پایینی از سولفور و نیتروژن غلظت در سوخت های آلی برای محافظت از محیط زیست ، در زمان حال و آینده نزدیک , دارند .
پالایشگاه های نفت طیف گسترده ای از هوا و آب را تولید می کند که می تواند برای محیط زیست مضر باشد . برخی از آلاينده ها در نفت خام اصلی قرار دارند ، در حالي که بعضي ديگر , نتيجه فرآيند های پالايشگاهی و عملياتی هستند . انتشار هوا شامل دی اکسید گوگرد (SO2) و دی اکسید نیتروژن (NO2) است که باید بر آن نظارت شود .
در طول فرآیند تولید محصولات نفتی ، اکسید نیتروژن (NOx) در گاز های کوره تشکیل می شود که باعث خوردگی فولاد می شوند . علاوه بر این ، در طی اصلاح کاتالیست ، نفتا به منظور جلوگیری از آلاینده ها مانند کلر ، گوگرد و نیتروژن پیشگیری هایی را انجام می دهد که می تواند کاتالیزور را مسموم کند , درست قبل از اینکه محصول نهایی به مرحله مخلوط کردن و ذخیره سازی منتقل شود ، محصول نفتی یکبار دیگر برای حذف آخرین مقدار نیتروژن و گوگرد به طور کامل مورد آزمایش قرار می گیرد .
پالایشگاه ها نیاز به نظارت و کنترل کل نیتروژن و مقدار گوگرد در مواد اولیه دارند . این تنها راه تنظیم فرآیند های خود در بالاترین سطح کارایی است و همچنین برای حفاظت از کیفیت سوخت ها که منجر به محیط پاکیزه می شود ، مهم است .

سانترال: 02188787710