آنالیزور مدل XPLORER TN

مشخصات محصول:
نام آنالیزور آنالیزور مدل XPLORER TN
مدل آنالیزور XPLORER TN
برند آنالیزور TE
کاربرد - مواد شیمیایی ( به عنوان مثال پلاستیک ، معطر ، الفین و پارافین )
- محصولات پالایشگاه (به عنوان مثال نفت خام ، نفتا ، روان کننده ، بنزین ، سوخت دیزل ، نفت سیاه )
- گازهای مایع و گاز (به عنوان مثال پنتان ، بوتان ، پروپان ، پروپیلن )
کشور سازنده هلند

آنالیزور مدل XPLORER TN

آنالیزور احتراق عنصری برای توتال نیتروژن توسط نورتابی شیمیایی .
XPLORER TS کوچکترین آنالیزور توتال نیتروژن در بازار می باشد . این آنالیزور عنصری پیشرفته تجزیه و تحلیل سریع ، دقیق و قابل اعتمادی از نیتروژن در نمونه های مایع ، LPG , گاز ، و جامد را ارائه می دهد . این محصول جهت راه حل های استاندارد شده و سفارشی را برای مطابقت با نیازهای تحلیلی فعلی ، و آینده از جمله برنامه های کاربردی پایین ppb به ppm بالا طراحی شده است . احتراق نمونه در دمای بالا از طریق نورتابی شیمیایی ، روش مرجع برای تعیین توتال نیتروژن است . نرم افزار Elemental Instruments (TEIS) کنترل دقیق و تمیز آنالیز خود را تضمین می کند .
پیش زمینه :
نیتروژن نقش مهمی در تولید مواد شیمیایی و پتروشیمی دارد . محتوای نیتروژن در سوخت , امروزه برای حفاظت از محیط زیست توجه زیادی را به خود جلب کرده است . دی اکسید نیتروژن یک ترکیب شیمیایی است که از طریق احتراق با درجه حرارت بالا منتشر می شود و به عنوان یکی از فراوان ترین آلاینده های هوا شناخته می شود . بنابراین برای انتشار NO2 ، به منظور محافظت از محیط زیست ، سیاست های سختگیرانه ای در پیش می گیرند . در محصولات ساخته شده از پلاستیک ، نیتروژن نیز به عنوان یک افزودنی استفاده می شود .
مقدار نیتروژن در سوخت نه تنها محیط زیست (NO2) را آلوده می کند ، بلکه کاتالیست هایی که در طول فرایند های تولید پالایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند را نیز مسموم می کنند . این ماده برای فولاد خورنده است و کاتالیزورها را سمی می کند . این آلودگی می تواند پروسه های تولید را با کندی رو به رو کند و بنابراین بر میزان بهره وری تاثیر می گذارد .

سانترال: 02188787710