آنالیزور مدل XPLORER

مشخصات محصول:
نام آنالیزور آنالیزور مدل XPLORER
مدل آنالیزور XPLORER
برند آنالیزور TE
کاربرد آب آشامیدنی ، فاضلاب ، خنک کننده آب ، فرایند آب ، فاضلاب آب ، پالپ و کاغذ ، رسوب ،
ویژگی قابلیت تغییر سریع و ساده ماژول ها
کشور سازنده هلند

آنالیزور مدل XPLORER

آنالیزور احتراق عنصری برای هالوژن های آلی قابل جذب (AOX)، TOX، EOX و POX توسط میکرو کولومتری .
XPLORER برای اندازه گیری سریع و دقیق در طیف گسترده ای از ماتریس های مایع و جامد طراحی شده است . این محصول برای آزمایشگاه هایی که تجزیه و تحلیل هالوژن آلیاژ را در صورت لزوم برای عملیات 24 ساعته انجام می دهند ، ایده آل است . ماژول های AOX، EOX و POX به راحتی قابل تعویض هستند .
تجزیه و تحلیل بالا AOX توسط یک اصل لغزنده منحصر به فرد فعال می شود ، XPLORER به سادگی با استفاده از قانون جاذبه نیوتون ، اجازه می دهد ظرف نمونه یا فریت ، قبل از ورود به کوره افقی به درون قابق بیوفتد .
هنگامی که قایق از کوره باز می گردد ، نوار لغزنده به موقعیت خروجی حرکت می کند ، جایی که فنجان "سوزانده شده" یا فریت برای استفاده مجدد جمع آوری می شود .
سه روش مختلف :
- AOX / TOX (هالوژن های قابل جذب آلی / کل هلوژن های آلی)
- EOX (هالوژن های آلی قابل استخراج)
- POX (هالوژن های پاک کننده آلی)
پیش زمینه :
بیشتر هالوژن های آلی موجود در طبیعت , سمی ، سرطان زا ، پایدار و زیست تجمیع می باشند . با گذشت زمان ، ممکن است تهدیدی برای محیط زیست و بشریت باشند . به عنوان یک نتیجه ، مقامات نظارتی در سراسر جهان مجوز تعیین حداکثر حد مجاز این ترکیبات را در خاک و آب صادر کرده اند . تجزیه و تحلیل ترکیبات خاص , برای شناسایی اینکه آیا آن ها در حد مجاز هستند یا خیر ، دشوار و وقت گیر است . بنابراین ، روش های استاندارد برای اطمینان از غربالگری سریع و قابل اعتماد برای تجزیه و تحلیل روزمره ایجاد شده است .

سانترال: 02188787710