منبع تغذیه لامپ دوتریوم spectrolamps

مشخصات محصول:
نام منبع تغذیه دوتریوم منبع تغذیه لامپ دوتریوم spectrolamps
برند منبع تغذیه دوتریوم spectrolamps
ولتاژ ورودی 85-265
جریان ورودی 0.5A
ولتاژ فیلامنت 10Vdc
لیت 6-7Vdc
ولتاژ آنود 125Vdc
حداکثر لیت 7Vdc
جریان آنود 300mA
دقت جریان ثابت 0.05%
ولتاژ احتراق 400Vdc
قدرت عایق 1500V / 1min
سیگنال خاموش 3 -12V
ابعاد (میلیمتر) 130*100*40
دمای کارکرد (سانتی گراد) 0-40
کشور سازنده استرالیا

منبع تغذیه لامپ دوتریوم spectrolamps

منبع تغذیه لامپ دوتریوم جهت کروماتوگرافی طیفی , UV , جذب اتمی , طیف سنج UV-Visible و دیگر تجهیزات اسپکتروسکوپی مورد استفاده قرار می گیرد .
برای اطمینان از ثبات طیف UV , منبع تغذیه D2 دارای تعدادی از ویژگی ها شامل استفاده از حالت فرکانس بالا , تنظیم پیش گرم شدن فیلامنت , ماژول ولتاژ بالا و کنترل جریان مداوم می باشد . منبع های تغذیه ولتاژ ورودی اصلی 85 – 265 V AC , عدم نیاز به سوئیچینگ , ولتاژ هیتر 2.5V و 10V موجود می باشد .
منبع تغذیه لامپ دوتریوم در اکثر لامپ های D2 از تمام تولید کنندگان , از جمله Heraeus , Hamamatsu و Photron مورد استفاده قرار می گیرد .
Spectrolamps با بیش از دو دهه تولید ، توسعه ، لامپ های طیفی با کیفیت بالا و نازلترین قیمت را در بازار جهانی به فروش می رساند.
Spectrolamps لامپ های جایگزین و تولید لامپ براساس مشخصات درخواستی مصرف کننده را در صورت امکان ارائه می نماید.
تولیدات Spectrolamps شامل لامپ های زنون برای سینما و صحنه ، لامپ های دوتریم ، لامپ های هالوکاتد و طیفی می باشد.
مشتریان همیشگی در سراسر استرالیا و جهان ، نیاز های خود برای پروژه های تحقیقاتی علمی، مدارس، دانشگاه ها، آزمایشگاه ها، خدمات پزشکی و دندانپزشکی خود را از Spectrolampsتامین می نمایند . Spectrolamps همچنین محصولات UV را به صنایع مختلف تولیدی مانند سازنده های بردهای مدار چاپی، قطعات الکترونیکی، سینما و تولید عرضه می نماید.
سیاست Spectrolamps برپایه مشتری مداری است و مشتریان از تولیدات ما عملکرد ، قابلیت اطمینان ، قیمت های رقابتی ، تحویل به موقع ، خدمات پس از فروش فوق العاده و حمایت را انتظار دارند و ما در برآورده نمودن رضایت مشتریان که برای ما از اهمیت بسزائی برخوردار است تلاش می نماییم . ما برای تعالی تلاش می کنیم و مفتخر هستیم تا بهترین خدمات را از ابتدا تا انتها در اختیار مشتریان خود قراردهیم.

سانترال: 02188787710