لیست سازگاری لامپ های دوتریوم spectrolamps

مشخصات محصول:
نام لامپ دوتریوم لیست سازگاری لامپ های دوتریوم spectrolamps
برند لامپ دوتریوم spectrolamps
کشور سازنده استرالیا

لیست سازگاری لامپ های دوتریوم spectrolamps

لامپ های دوتریوم , جهت اسپکترومتر هایی که شامل تصحیح پس زمینه در AAS, UV-Vis, HPLC هستند , موجود می باشند .
ابزار , کروماتوگرافی مایع , دتکتور ها و سایز تجهیزات , جهت نیاز به نور منبع موج فرابنفش , طراحی شده اند . این شرکت , لامپ های D2 پیش تنظیم شده را برای جایگزینی مستقیم OEM و یا لامپ های بدون حباب , جهت ایمن سازی فلنج های موجود و یا تامین امنیت اتصالات , برای مشتریان فراهم آورده است .
لامپ های این برند تماما ضمانت شده می باشند و هر لامپ به طور جداگانه جهت اطمینان از عملکرد مطلوب در ابزار مورد نظر , آزمایش می شود . کنترل کیفیت دقیق , تضمین می کند که تمام لامپ ها دارای استاندارد بالایی برای ثبات , شدت و خلوص طیفی می باشند .
Spectrolamps با بیش از دو دهه تولید ، توسعه ، لامپ های طیفی با کیفیت بالا و نازلترین قیمت را در بازار جهانی به فروش می رساند.
Spectrolamps لامپ های جایگزین و تولید لامپ براساس مشخصات درخواستی مصرف کننده را در صورت امکان ارائه می نماید.
تولیدات Spectrolamps شامل لامپ های زنون برای سینما و صحنه ، لامپ های دوتریم ، لامپ های هالوکاتد و طیفی می باشد.
مشتریان همیشگی در سراسر استرالیا و جهان ، نیاز های خود برای پروژه های تحقیقاتی علمی، مدارس، دانشگاه ها، آزمایشگاه ها، خدمات پزشکی و دندانپزشکی خود را از Spectrolampsتامین می نمایند . Spectrolamps همچنین محصولات UV را به صنایع مختلف تولیدی مانند سازنده های بردهای مدار چاپی، قطعات الکترونیکی، سینما و تولید عرضه می نماید.
سیاست Spectrolamps برپایه مشتری مداری است و مشتریان از تولیدات ما عملکرد ، قابلیت اطمینان ، قیمت های رقابتی ، تحویل به موقع ، خدمات پس از فروش فوق العاده و حمایت را انتظار دارند و ما در برآورده نمودن رضایت مشتریان که برای ما از اهمیت بسزائی برخوردار است تلاش می نماییم . ما برای تعالی تلاش می کنیم و مفتخر هستیم تا بهترین خدمات را از ابتدا تا انتها در اختیار مشتریان خود قراردهیم.

سانترال: 02188787710