لامپ های اپتوگالوانیک ( لامپ های کالیبراسیون لیزر ) spectrolamps

مشخصات محصول:
نام لامپ هالو کاتد لامپ های اپتوگالوانیک ( لامپ های کالیبراسیون لیزر ) spectrolamps
مدل لامپ هالو کاتد اپتوگالوانیک
برند لامپ هالو کاتد spectrolamps
کاربرد - کالیبراسیون طول موج لیزر
- تثبیت فرکانس لیزر
- استاندارد ابزار اندازه گیری
- ارتباطات نوری
تعداد المنت 1
نوع گاز نئون ، آرگون ، زنون ، کریپتون
کشور سازنده استرالیا

لامپ های اپتوگالوانیک ( لامپ های کالیبراسیون لیزر ) spectrolamps

Spectrolamps لامپ های هالو کاتد ( شفاف ) اپتوگالولنیک را ارائه می دهد . این لامپ ها هنگامی که با پرتو لیزر هدایت شده از طریق تخلیه کاتد مورد استفاده قرار می گیرند ، اثر اپتوگالولنیک حساسی را ایجاد می کنند . با توجه به طراحی شفاف , همچنین به عنوان مرجع فرکانس پایدار برای منبع نور تک رنگی قابل تنظیم با شدت بالا , به خصوص لیزرها نیز عمل می کنند . با استفاده از نوعی کاتد شفاف از ماده ای با خلوص بالا , لیزر , سطح کاتد را تحت تاثیر قرار نمیدهد ، بنابراین هیچ صدای فتوالکتریکی وجود ندارد .
اکثر مواد لامپ های هالو کاتد تک المنتی در طراحی نوع شفاف به کار می روند . این شرکت گاز استاندارد پر شده توسط نئون و یا گاز های دیگر مانند آرگون , زنون و یا کریپتون را مطابق با درخواست مشتریان را ارائه می دهد .
ویژگی ها :
- کاتد های شفاف
- سیگنال اپتو گالوانیک با ثبات بالا
- شیشه کوارتز
- مواد کاتدی انتخابی
- امکان انتخاب گازهای پرکننده
لامپ های این برند تماما ضمانت شده می باشند و هر لامپ به طور جداگانه جهت اطمینان از عملکرد مطلوب در ابزار مورد نظر , آزمایش می شود . کنترل کیفیت دقیق , تضمین می کند که تمام لامپ ها دارای استاندارد بالایی برای ثبات , شدت و خلوص طیفی می باشند .
Spectrolamps با بیش از دو دهه تولید ، توسعه ، لامپ های طیفی با کیفیت بالا و نازلترین قیمت را در بازار جهانی به فروش می رساند.
Spectrolamps لامپ های جایگزین و تولید لامپ براساس مشخصات درخواستی مصرف کننده را در صورت امکان ارائه می نماید.
تولیدات Spectrolamps شامل لامپ های زنون برای سینما و صحنه ، لامپ های دوتریم ، لامپ های هالوکاتد و طیفی می باشد.
مشتریان همیشگی در سراسر استرالیا و جهان ، نیاز های خود برای پروژه های تحقیقاتی علمی، مدارس، دانشگاه ها، آزمایشگاه ها، خدمات پزشکی و دندانپزشکی خود را از Spectrolampsتامین می نمایند . Spectrolamps همچنین محصولات UV را به صنایع مختلف تولیدی مانند سازنده های بردهای مدار چاپی، قطعات الکترونیکی، سینما و تولید عرضه می نماید.
سیاست Spectrolamps برپایه مشتری مداری است و مشتریان از تولیدات ما عملکرد ، قابلیت اطمینان ، قیمت های رقابتی ، تحویل به موقع ، خدمات پس از فروش فوق العاده و حمایت را انتظار دارند و ما در برآورده نمودن رضایت مشتریان که برای ما از اهمیت بسزائی برخوردار است تلاش می نماییم . ما برای تعالی تلاش می کنیم و مفتخر هستیم تا بهترین خدمات را از ابتدا تا انتها در اختیار مشتریان خود قراردهیم.

سانترال: 02188787710