لامپ هالو کاتد 1.5 اینچ ترمو فیشرکد spectrolamps

مشخصات محصول:
نام لامپ هالو کاتد لامپ هالو کاتد 1.5 اینچ ترمو فیشرکد spectrolamps
مدل لامپ هالو کاتد 1.5 اینچ ترمو فیشرکد
برند لامپ هالو کاتد spectrolamps
کاربرد Hollow Cathode Lamp Thermo Fisher / Unicam.
کدینگ کد دار
تعداد پین 7.0
کشور سازنده استرالیا

لامپ هالو کاتد 1.5 اینچ ترمو فیشرکد spectrolamps

لامپ های هالو کاتد عمدتا در ابزار های طیف سنجی جذب اتمی (AAS) استفاده می شوند . این شرکت , لامپ هایی را که جهت رسیدن الزامات منبع خطی طیفی , عرض خطی باریک برای حداکثر حساسیت شیمیایی و خطی بودن , حذف افزایش شدت در نتیجه جریان توصیه شده در نرخ پایین S/N , نیاز می باشند را ارائه می دهد .
این شرکت لامپ های هالو کاتد را جهت تناسب جذب اتمی اسپکترومتر ها برای تمام تولید کنندگان اصلی که شامل لامپ های استاندارد تک و دو المنتی 1.5 اینچی / 37 میلیمتری بدون کد , لامپ های دیتا کدینگ 2 انچی / 51 میلیمتری برای Agilent/Varian , ترمو فیشر و لامپ های 2 اینچی / 51 میلیمتری برای تجهیزات Perkin Elmer , عرضه می کند .
لامپ های این برند تماما ضمانت شده می باشند و هر لامپ به طور جداگانه جهت اطمینان از عملکرد مطلوب در ابزار مورد نظر , آزمایش می شود . کنترل کیفیت دقیق , تضمین می کند که تمام لامپ ها دارای استاندارد بالایی برای ثبات , شدت و خلوص طیفی می باشند . Spectrolamps با بیش از دو دهه تولید ، توسعه ، لامپ های طیفی با کیفیت بالا و نازلترین قیمت را در بازار جهانی به فروش می رساند.
Spectrolamps لامپ های جایگزین و تولید لامپ براساس مشخصات درخواستی مصرف کننده را در صورت امکان ارائه می نماید. تولیدات Spectrolamps شامل لامپ های زنون برای سینما و صحنه ، لامپ های دوتریم ، لامپ های هالوکاتد و طیفی می باشد. مشتریان همیشگی در سراسر استرالیا و جهان ، نیاز های خود برای پروژه های تحقیقاتی علمی، مدارس، دانشگاه ها، آزمایشگاه ها، خدمات پزشکی و دندانپزشکی خود را از Spectrolampsتامین می نمایند . Spectrolamps همچنین محصولات UV را به صنایع مختلف تولیدی مانند سازنده های بردهای مدار چاپی، قطعات الکترونیکی، سینما و تولید عرضه می نماید.
سیاست Spectrolamps برپایه مشتری مداری است و مشتریان از تولیدات ما عملکرد ، قابلیت اطمینان ، قیمت های رقابتی ، تحویل به موقع ، خدمات پس از فروش فوق العاده و حمایت را انتظار دارند و ما در برآورده نمودن رضایت مشتریان که برای ما از اهمیت بسزائی برخوردار است تلاش می نماییم . ما برای تعالی تلاش می کنیم و مفتخر هستیم تا بهترین خدمات را از ابتدا تا انتها در اختیار مشتریان خود قراردهیم.
مدل های دستگاه : 3300 AAS, 3400 AAS, 3500 AAS, ICE 3300, ICE 3400, ICE 3500

سانترال: 02188787710